Hledáme lektory/ky doučování

Pro náš doučovací program ve Slaném hledáme lektora/lektorku doučování pro děti na základní škole žijící v sociálně nepříznivém prostředí. Náplní práce bude:

1. individuální doučování dítěte (6-15 let), cca 1 hodina týdně + příprava, čas si lze vybrat a domluvit s rodinou dítěte (počet dětí dle časových možností lektora).

a/nebo

2. skupinové doučování v doučovacím klubu (děti 8-15 let), který zahrnuje doučovací složku, podporu IT gramotnosti i povídání/besedy/exkurze se staršími dětmi. Klub probíhá aktuálně ve středu od 14 do 17 hodin.

POŽADUJEME:

– čas každý týden alespoň jeden všední den odpoledne v čase vhodném pro dítě ze ZŠ (do cca. 18 hod); v případě zájmu o skupinové doučování i středy odpoledne.
– věk 18 a více let;
– trestní bezúhonnost;
– zkušenosti či zájem o práci s dětmi ze sociálně vyloučeného prostředí;
– schopnost doučovat obecné učivo základní školy, především matematiku a češtinu;
– zodpovědnost, kreativitu, samostatnost.

Bydliště ve Slaném či okolí výhodou (ne však podmínkou).

NABÍZÍME:

– smysluplnou a zábavnou práci v dlouhodobě probíhajícím programu, který pomáhá vyrovnávat šance na vzdělání všem dětem bez rozdílů;
– zaškolení a metodické vedení, pravidelné intervize;
– možnost potvrzení praxe;
– neformální prostředí a zázemí místně zavedené organizace;
– možnost spoluutvářet další rozvoj doučovacího programu;
– práci na DPP – 170 Kč/hod;
– proplacení cestovních a materiálových nákladů

Nástup: ihned.

V případě zájmu nám prosím pošlete na email info@tosara.cz váš 1) životopis a 2) max. půl strany o tom, proč se chcete do našeho programu doučování zapojit. Obě složky jsou podmínkou zařazení do výběrového řízení, děkujeme.