Vesmírný příměstský tábor ve Slaném, 28.-30.8.2020

Těsně před koncem prázdnin se můžete těšit na druhý letošní příměstský tábor ve Slaném! Proběhne od pátku do neděle 28.-30.8. a jeho tématem bude cesta do vesmíru. Tábor je určený pro děti od 6 do 15 let a je zdarma.

Co je příměstký tábor? Celodenní program pro děti, který probíhá přímo ve městě, v parcích, na hřištích či ve vnitřních v prostorách Tosary. Děti obědvají a spí doma.

Kdy? V pátek a sobotu se bude program konat vždy 10-12:30 a 14-17 hodin. Sraz je v pátek v 10:00 v parku mezi ulicemi Smečenská a Ouvalova (naproti ubytovně Mexiko), další místa budou upřesněna. V neděli se uskuteční výlet (vlakem a pěšky), sraz bude proto už v 9:00, návrat v 16:30.

Preferujeme účast na celém táboře, přijít je ale možné i jen na některé dny, nebo jen na půl dne. POZOR! Na nedělní výlet s námi mohou jen děti, které se již předtím alepsoň na půl dne tábora zúčastnily.

Těšíme se na vás!

Co s sebou?

  • PITÍ, případně svačinu
  • pohodlné/sportovní boty
  • bude-li pršet, pláštěnku/mikinu

Bližší informace k programu dostanete v pátek v místě srazu, případně předem na emailu info@tosara.cz či tel. 777653433. PŘIHLÁŠKA a BEZINFEKČNOST se budou podepisovat až v den konání akce, tedy v pátek ráno na místě srazu. Prosíme, aby první den přišel na sraz s dítětem rodič/zákonný zástupce. Děkujeme.