podpořte nás

Jak nás podpořit?

1. Nejjednodušší nástroj podpory je portál Darujme.cz, přes který můžete Tosaře rychle a zcela bezpečně přispět jednorázově i pravidelně a navíc si zvolit způsob platby. Darovací formulář najdete hned vpravo.  → →

2. Jednorázový finanční dar na účet
Převedení jednorázového finančního daru jakékoliv výše na účet vedený u Raiffeisenbank, č. 2322832001/5500.
Do zprávy pro příjemce prosím napište heslo DAR + Vaše jméno a kontaktní údaje pro zaslání poděkování a darovací smlouvy.

3. Pravidelná podpora a členství v Klubu přátel Tosary
Pokud chcete Tosaře přispívat trvale, zaregistrujte se do našeho Klubu přátel. Po vyplnění přihlášky s kontaktními údaji pro zaslání potvrzení o daru, zadejte trvalý platební příkaz na libovolnou  částku ve prospěch účtu 2322832001/5500.

4. Hmotný dar/služba
Uvítáme jakýkoliv nepeněžní dar, který souvisí s naší činností, např. sportovní a výtvarné potřeby, kancelářské potřeby, technické vybavení, trvanlivé nápoje a potraviny pro děti, kopírovací nebo grafické služby, inzerce a další…

5. Kupte si naši tašku.

6. Nákupem na internetu skrze portál GIVT.cz
Podpořte nás nákupem na internetu. Nakupujte na běžných e-shopech prostřednictvím GIVT.cz a část Vámi zaplacené částky získá Tosara. Nebudete platit nic navíc.

ŽÁDNÝ DAR NENÍ MALÝ, VÁŽÍME SI KAŽDÉHO PŘÍSPĚVKU!

Možnost odečíst si dary ze základu daně:
Fyzické osoby mohou odečíst dar ze základu daně, pokud v jednom roce darovaly v součtu (i pro několik různých organizací) alespoň 1000 Kč, u právnické osoby jsou to 2000 Kč.

Na každý dar Vám rádi vystavíme darovací smlouvu i potvrzení o daru.

V případě dotazů kontaktujte Lucii Mikesku na emailu fundraising@tosara.cz, nebo telefonu 776 157 862.